Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez naszą firmę produktów. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów w branży, używamy innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy nowej generacji ploterów. Wydruki nieupoważnionym wstęp wzbroniony sklep znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są łatwo dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki trzeba ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Leave a Comment