znaki bhp ceny

znaki bhp ceny

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od ponad 20 lat . Ogromne doświadczenie znaki bezpieczeństwa cennik naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów na rynku, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się najnowszej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym świetle i w trudnych warunkach, na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki powinno się chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z danym obszarem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Leave a Comment